Informacje o ototalent

O

Co oferujemy?

Portal społecznościowy dostosowany do branży artystycznej, edukacyjnej i eventowej. 

Funkcjonalną platformę  dostosowaną do umieszczania ogłoszeń, gdzie animatorzy  i artyści ogłaszają się, a organizatorzy wydarzeń rozpoczynają z nimi współpracę. 

"Osoby fizyczne , instytucje publiczne lub agencje, które szukają animatora lub artysty zdane są jedynie na fora dyskusyjne, grupy facebookowe lub znajomych...nie ma jednego miejsca, w którym można porównać oferty i dokonać racjonalnego wyboru opartego o jakość i cenę"

Nasze strony i bazę ofert przeglądają między innymi:

  • Samorządy lokalne (gminy, powiaty)
  • Lokalne Grupy Działania
  • organizacje pozarządowe - np. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci (podmiot prowadzący społeczne przedszkola i działający na rzecz dzieci)
  • Osoby prywatne poszukujące animatorów i artystów na własne wydarzenia
  • Agencje eventowe

Co zyskujesz?

Oszczędności, duży wybór, sprawdzoną jakość. 

Jako animator i artysta—nowe zlecenia, pozycjonowanie na rynku usług eventowych, miejsce gdzie przedstawiasz swoją ofertę. 

Jako Organizator - duży wybór, nowe pomysły, szybki sposób dawania ogłoszeń w społeczności, która jest w kręgu Twojego zainteresowania.

"Często urodziny dla dziecka wyglądają tak samo. Brakuje mi pomysłowych ofert, które wyszłyby poza schemat malowania twarzy i zwijania balonów"

Czy to kosztuje?

Korzystanie z ototalent.pl jest bezpłatne.

Nadal rozwijamy Serwis ototalent.pl, planujemy dodać kilka funkcjonalności. Dopiero po tym czasie niektóre usługi Serwisu będą płatne, jednak wszyscy użytkownicy zostaną o tym wcześniej poinformowani by mogli podjąć decyzję o korzystaniu z opcji płatnej lub darmowej.  

"Pozycjonowanie jednego miejsca, w którym można się wymieniać usługami jest dużo łatwiejsze i tańsze, niż reklamowanie się i szukanie zainteresowania w sieci przez osoby indywidualne"

Po co to robimy?

Ku radości wszystkim! :) 

Aby ludzie ze sobą współpracowali. Aby Ci, którzy mają wyjątkowe umiejętnościbawienia innych, dostarczania pozytywnych emocji, zachwycania sobą mogli spotkać tych, którzy je docenią i z nich skorzystają. Zależy nam na tym, aby rozwijać rynek czasu wolnego oraz segment usług eventowych.     

"Chcielibyśmy aby w Polsce animacje były pomysłowe, angażujące i zachęcające do dalszej zabawy - z plastyką, muzyką, sportem, książką. Mamy nadzieję, że przez to animatorzy i artysci będą mieli ułatwione życie!;)"

Kto za tym stoi?

Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Dorota Wodnicka - animator i menadżer kultury; koordynator projektów finansowanych ze środków publicznych (krajowe i UE); pracownik samorządowy na szczeblu regionalnym odpowiedzialny za kulturę i edukację, osoba z wieloletnim doświadczeniem w kontaktach z organizacjami pozarządowymi, instytucjami kultury oraz edukacji, samorządowcami i instytucjami publicznymi, autor publikacji z zakresu edukacji i kultury, członek Rady Programowej Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów.

"Kontaktując się z wieloma podmiotami na terenie województwa dostrzegłam potrzebę stworzenia bazy danej kontaktów do konferansjerów, animatorów, artystów, edukatorów - osób, które pracują w branży eventowej. Brak miejsca, gdzie można wyszukać oferty, porównać je i dokonać wyboru doskwierał zarówno samorządowcom, mniejszym instytucjom, jak i osobom prywatnym. Bardzo chciałam aby podobna baza została stworzona przez instytucję publiczną, jednak z różnych względów nie doszło do tego. W związku z tym postanowiłam to zrobić sama, zapraszam do tworzenia tego miejsca razem ze mną!"